Daszki szklane

Daszki szklane oprócz zapewnienia bardzo potrzebnego schronienia, mogą być również wykorzystane do stworzenia wyraźnego punktu centralnego budynku. Działa to szczególnie skutecznie na nieruchomościach o stosunkowo gładkich fasadach. Efekt może być naprawdę transformacyjny dla ogólnego wyglądu budynku. Oprócz imponującego wyglądu, zdolność szklanego baldachimu do przyciągania wzroku ma również swoje praktyczne zalety. Na przykład, jeśli Twój budynek ma kilka drzwi, szklany baldachim wyraźnie podkreśli, które wejście jest głównym wejściem dla osób odwiedzających po raz pierwszy.

Szklane daszki są w stanie wytrzymać niekorzystne warunki pogodowe. Wynika to z niezwykłej wytrzymałości szkła hartowanego. Po podgrzaniu do temperatury przekraczającej 600º C każdy szklany panel jest następnie dramatycznie chłodzony w bardzo krótkim czasie. Powoduje to wprowadzenie znacznego napięcia między zewnętrzną i wewnętrzną warstwą szkła, ponieważ każda z nich ochładza się w bardzo różnym tempie. Dopóki to napięcie pozostaje nienaruszone, szkło wytrzyma ogromne obciążenia.

daszki szklane

Najbardziej oczywistym miejscem do zainstalowania szkła są oczywiście drzwi wejściowe. Ale są inne opcje do rozważenia. 

Szklane zadaszenia są używane nie tylko bezpośrednio nad wejściami i wyjściami. Możesz zainstalować szklany baldachim na dowolnej zewnętrznej ścianie nieruchomości, aby stworzyć bardzo cenioną malowniczą osłoniętą część wypoczynkową. Podczas ciepłych dni może to być miejsce, w którym ludzie mogą cieszyć się słońcem, jednocześnie ograniczając ryzyko poparzeń słonecznych. Być może mniej efektownie, szklane daszki można wykorzystać do stworzenia bardzo stylowej strefy dla palących.

Szklane zadaszenia mogą być również używane do tworzenia szklanych połączeń lub korytarzy między dwiema przestrzeniami. Na przykład, jeśli masz budynek gospodarczy lub pokój ogrodowy położony w pobliżu głównej nieruchomości. Możesz użyć szklanego baldachimu, aby połączyć je z chodnikiem. W ten sposób ludzie mogą łatwo przemieszczać się między nimi, pozostając suchymi.

Jeśli prowadzisz sklep, to doskonale wiesz, jak ważne jest, by zainteresować klientów swoimi produktami. Doskonałym sposobem na przyciągnięcie uwagi przechodniów i zachęcenie ich do wejścia do sklepu może być zamontowanie szklanego baldachimu tuż nad witrynami. Taki zabieg zapewni nie tylko ochronę przed deszczem, ale także pozwoli na wyeksponowanie wystawionych produktów.

Chcąc uzyskać coś ultra nowoczesnego i nowatorskiego, wybierz bezramowy szklany baldachim, aby obramować wejście do nieruchomości. Wspierany przez minimalną ilość szklanych zacisków i wsporników, brak struktury bezramowego szklanego baldachimu sprawia wrażenie magicznie zawieszonego w powietrzu. 

Oznacza to również, że jest mniej materiału, aby umniejszać istniejącą architekturę nieruchomości. W rezultacie bezramowy szklany baldachim jest doskonałą opcją do stosowania na bardziej historycznych lub nietypowych właściwościach. Pozwalają, aby własność mówiła sama za siebie.

Możesz dodatkowo wzmocnić iluzję, że bezramowy szklany baldachim jest prawie niewidoczny, używając szkła o niskiej zawartości żelaza. Czy zauważyłeś kiedyś, że standardowe szkło float ma zauważalny zielony odcień? Im grubsze szkło, tym bardziej zielone. Ta zieleń jest spowodowana wysoką zawartością żelaza w szkle. Decydując się na użycie innego rodzaju krzemionki o znacznie niższej zawartości żelaza, szkło i stal nierdzewna mogą tworzyć szklane zadaszenia, które są idealnie przezroczyste.

slawek80klin
slawek80klin
Szybko i profesjonalnie wykonane zlecenie, znakomity i merytoryczny kontakt z Panem Remigiuszem. Polecam firmę Kemer Glass wszystkim zainteresowanym dobrym i rzetelnym wykonaniem usługi. Pełen profesjonalizm. Sławomir Straszak.
Bartek
Bartek
Bardzo polecam. Super współpraca, szybka realizacja. Pełen profesjonalizm ze strony Pana Piotra i Remigiusza
Anna Stolarek
Anna Stolarek
Firma marzenie! Kontakt z Panem Remigiuszem na najwyższym poziomie, rozwiewa wszelkie wątpliwości i jasno tłumaczy jak produkt się sprawuje(w moim przypadku wybór padł na lacobel). Pan Piotr który przyjeżdża na pomiary to dusza towarzystwa i tym samym super fachowiec. Lacobel zamontowany idealnie, bez jakichkolwiek niedociągnięć. Serdecznie polecam tą małą, ale wspaniałą firmę z tak życzliwymi osobami, które ją tworzą.
Kinga Przybyłka
Kinga Przybyłka
Polecam z całego serca 🧡 Szybka realizacja, i bardzo dobry kontakt. Pan Remigiusz bardzo pomocny i profesjonalny. Dziękuję za świetną współpracę.
Ireneusz Wolski
Ireneusz Wolski
Szybko, miło, profesjonalnie. Polecam
Julita Cieślik
Julita Cieślik
Fachowa obsługa w błyskawicznym tempie. Bardzo dobra jakość, profesjonalny i sprawny montaż. Jestem bardzo zadowolona :) POLECAM
Grzegorz Mackiewicz
Grzegorz Mackiewicz
Szybka i sprawna realizacja zlecenia. Pomiar, wizualizacja, montaż. Na każdym etapie firma służyła wiedzą i wsparciem.
Magda Cz.
Magda Cz.
Polecam firmę z całego,serca,chciałam szkło do kuchni lecz nie bardzo wiedziałam dokładnie jaki wzór, Panowie podesłali mi różne grafiki,zrobili wizualizacje,żebym mogła zobaczyć jak to będzie wyglądało i muszę powiedzieć że na żywo jeszcze ładniej wygląda. Bardzo dziękuję za piekna scianę w kuchni,miły i sprawny kontakt,oraz solidnie wykonanie. Na pewno jeszcze skorzystam z usług firmy Kemer Glass. Tak jam pisałam wyżej że skorzystam z usług firmy Kemer Glass, tak zrobiłam i po raz drugi z całego serca Polecam!!! Na drugim zdjęciu,kolejne szkło na ścianie wykonane przez firmę Kemer Glass.
Mariusz Macibuch
Mariusz Macibuch
Super ekipa profesjonalne i szybkie wykonanie. Doradztwo techniczne na bardzo wysokim poziomie przy okazji montażu Lacobelu w naszym mieszkaniu w Darłowie skorzystaliśmy z kilku super pomysłów zasugerowanych przez panów. Dobra cena bardzo polecam . Mariusz i Anna

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

KONTAKT

biuro.kemer@gmail.com

+48 509 180 506

© 2024 Created by Marta Lińska | Outbloom